Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Czech

 

Braňte se proti Spammerům

Braňte se proti Spammerům

WWW Roboti (také nazvaní poutníci, pavouci, podlézavci, nebo boti) jsou programy které prolézají Web a nepřetržitě dolují z odkazovaných stránek. Když spammerův bot navštíví vaši stránku, blog, forum, guestbook, atd, veškeré nalezené odkazy dále prohledá aby získal nalezené emailové adresy do jejich databáze.

 
Nyní můžete bojovat proti těmto robotům!

Vše co je potřeba učinit je přidat odkaz na tuto stranu takže kdykoliv spammerův robot skanuje vaše stránky bude vcucnut na tuto. Pro nalinkování této strany použijte tento jednoduchý kód:

 
Text : Bojuj proti Spamu! Klikni zde!

<a href="http://czech-1669704419.spampoison.com">Bojuj proti Spamu! Klikni zde!</a>

 
Blog Sticker :

<a href="http://czech-1669704419.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

Tyto odkazy přesměrují roboty sklízející emailove adresy do pastí - stránky které mají nekonečné odkazy dynamicky generovaných neplatných emailových adres, většinou známých domén jež vlastní spammeři! Toto vygeneruje jejich sklízené odkazy a emaily prakticky nepoužitelné pro komerční použití, budou mít nulovou hodnotu.


Naše speciální díky patří Janu Skopovemu ktery nam pomohl vytvořit tuto Web stranku v českém jazyce. Navštivte jeho website na scopy.cz

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor